Czy szczury w restauracji odstraszą klientów?

Starego miasta w Krakowie nie trzeba nikomu przedstawiać. Ładny i niezwykły obszar przepełniony dziejowymi zabytkami jak i turystycznie pociągającymi dziełami architektonicznymi kusi nie tylko swoich mieszkańców, ale też ściąga całe grupy turystów z okolicznych krajów. 3 lata wcześniej zdecydowaliśmy się otworzyć z małżonką restaurację, jaka idealnie wkomponuje się w atmosferę pobliskich budowli i zarazem będzie prawdziwym lepem dla własnych klientów. Przyznaję się, iż do dnia dzisiejszego konsumenci tłumnie przyjeżdżają do naszej knajpki i zajadają nasza miejscową, krakowską kuchnię oraz robią jej reklamę na inne miasta czy województwa.

deratyzacja Kraków

Na nieszczęście nie zawsze było tak kolorowo. Zarówno jak każdy biznes czy projekt, my także posiadaliśmy swoje problemy, z którymi daliśmy sobie radę. Nie zapomnę jak pół roku temu zmagaliśmy się z kolonią szkodników, które zagnieździły się w naszej piwnicy w podziemiach własnej knajpy. To dzięki sprawnie zakończonej akcji deratyzacyjnej błyskawicznie wyzbyliśmy się niepożądanych szkodników z swojej knajpki, którzy daliby radę skutecznie odstraszyć naszych klientów. Moja żona dołożyła wszelkich starań, by znaleźć dobrą organizację deratyzacyjną, która skutecznie wypłoszyłaby szkodniki z naszej spiżarni.

Po przejrzeniu sieci wklepując frazy takie jak na przykład „odszczurzanie Kraków” czy też deratyzacja Kraków postanowiła nawiązać kontakt z firmą odpowiedzialną za kompleksowe jak i sprawne odszczurzanie z miejsc publicznych. Calutki koszt akcji deratyzacyjnej był relatywnie wysoki, aczkolwiek nie posiadaliśmy innego wyjścia, jak tylko korzystać z pomocy ekspertów. Zawsze stawialiśmy na pierwszym miejscu dobro własnych klientów nad aspektami stricte pieniężnymi. Okazują oni nam swą wdzięczność do dnia dzisiejszego poprzez częste wizyty w naszej knajpce a dodatkowo zapraszanie do niej swych najbliższych.

Może Ci się również spodoba